DPG is a comprehensive underwater photography website and community for underwater photographers. Learn underwater photography techniques for popular digital cameras and specialized professional underwater equipment (wide angle, macro, super macro, lighting and work flow). Read latest news, explore travel destinations for underwater photography. Galleries of professional and amateur underwater photography including wrecks, coral reefs, undersea creatures, fashion and surfing photography.
Dive Photo Guide
Klinika Stonava

Information

Country:Edit
Czech Republic
URL:Edit
Shoots:Edit
N/A
Years Shooting:Edit
N/A

Equipment

CamerasAdd
N/A
Housings
N/A
StrobesAdd
N/A

Destinations

Destinations I've DivedAdd
N/A
Destinations I want to DiveAdd
N/A
# of Dive Trips Per Year
0 trips per yearEdit
Klinika Stonava 1071 - jedna z najlepszych klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zapewnia nam współpracowanie z rzetelnymi klinikami i partnerami. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaopatrzyć klinikę w najwyższej jakości sprzęt oraz oferujemy najwyższe standardy pobytu. Stawiamy nacisk na precyzję przeprowadzanego i profesjonalizm wykonywanych usług. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez doświadczony personel, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, tak by życiu pacjentki nic nie zagroziło. Dbamy o każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po zabieg usunięcia ciąży i jej stan po. Jeśli potrzeba zapewniamy bezpłatny transport i co ważne utrzymujemy najwyższy komfort pobytu w klinice.

Klinika w Stonavie - oferujemy anonimowość oraz bezpieczeństwo zabiegu. Kadra kliniki składa się z wykwalifikowanego oraz w pełni doświadczonego personelu. Troszczymy się o każdą z kobiet, która nas odwiedza. Pracujący u nas lekarze z bogatym doświadczeniem umożliwiają nam na świadczenie usług na możliwie najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort każdej kobiecie w klinice Stonava. W znacznej ilości sytuacji nie oczekujemy badań lekarskich, dokumentów, czy testów – wszystko, co potrzebne wykonujemy na miejscu.

Przeprowadzenie zabiegu aborcji w Czechach jest legalne (oczywiście, z zachowaniem określonego czasu od poczęcia ciąży - aborcja możliwa do dwunastego tygodnia.). Z tego powodu coraz częściej Polki wybierają się na terminację w sąsiednich państwach jak Słowacja, czy Czechy. Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Kładziemy nacisk na wysoki komfort i anonimowość pacjentek. Nikt nie musi podawać powodów oraz informacji dotyczących przyjazdu. Co ważne, Polskie prawo nie przewiduje ukarania osób, które wykonały aborcję w państwie, gdzie jest to całkowicie legalne.


What I look for in a Dive Operator:
N/A

Gallery

No galleries found.
Sponsors
Newsletter
 
Travel with us