DPG is a comprehensive underwater photography website and community for underwater photographers. Learn underwater photography techniques for popular digital cameras and specialized professional underwater equipment (wide angle, macro, super macro, lighting and work flow). Read latest news, explore travel destinations for underwater photography. Galleries of professional and amateur underwater photography including wrecks, coral reefs, undersea creatures, fashion and surfing photography.
Dive Photo Guide
Klinika Stonava 1071

Information

Country:Edit
United States
URL:Edit
Shoots:Edit
N/A
Years Shooting:Edit
N/A

Equipment

CamerasAdd
N/A
Housings
N/A
StrobesAdd
N/A

Destinations

Destinations I've DivedAdd
N/A
Destinations I want to DiveAdd
N/A
# of Dive Trips Per Year
0 trips per yearEdit

Klinika Stonava 1071

Change email or password
Klinika Stonava 1071 - jedna z najlepszych klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zapewnia nam współpracowanie z rzetelnymi partnerami i klinikami. Dzięki czemu jesteśmy zaopatrywani w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom bardzo wysokie standardy. Kładziemy nacisk na precyzję zabiegu i profesjonalizm świadczonych usług. Każdy z zabiegów jest przeprowadzany przez wyselekcjonowany personel medyczny, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, tak by życiu pacjentki nic nie zagroziło. Dbamy o każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po sam zabieg i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy bezpłatny transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort pobytu w naszej Czeskiej klinice.

Klinika w Stonavie - oferujemy dyskrecją, jak i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Kadra kliniki składa się z profesjonalnego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Jesteśmy w stanie zadbać o każdą z pacjentek, która nas odwiedza. Pracujący u nas lekarze z bogatym doświadczeniem umożliwiają nam na wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie. Jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort pobytu każdej pacjentce w klinice Stonava. W znacznej ilości sytuacji nie oczekujemy badań lekarskich, papierów i dokumentów, czy testów – co potrzebne wykonamy w klinice.

Wykonanie zabiegu aborcji na terenach Czech jest legalne (z zachowaniem określonego czasu od poczęcia ciąży - aborcja możliwa do dwunastego tygodnia.). Z tego powodu coraz częściej Polki wybierają się na aborcję w bliskich państwach jak Czechy. Kobieta poszukująca pomocy nie ponosi odpowiedzialności karnej za usunięcie ciąży. Kładziemy nacisk na wysoki komfort pobytu i pełną anonimowość kobiet. Nie wymagamy powodów.


What I look for in a Dive Operator:
N/A

Gallery

No galleries found.
Sponsors
Newsletter
 
Travel with us