DPG is a comprehensive underwater photography website and community for underwater photographers. Learn underwater photography techniques for popular digital cameras and specialized professional underwater equipment (wide angle, macro, super macro, lighting and work flow). Read latest news, explore travel destinations for underwater photography. Galleries of professional and amateur underwater photography including wrecks, coral reefs, undersea creatures, fashion and surfing photography.
Dive Photo Guide
No Photo

Information

Country:Edit
United States
URL:Edit
Shoots:Edit
N/A
Years Shooting:Edit
N/A

Equipment

CamerasAdd
N/A
Housings
N/A
StrobesAdd
N/A

Destinations

Destinations I've DivedAdd
N/A
Destinations I want to DiveAdd
N/A
# of Dive Trips Per Year
0 trips per yearEdit

kenreisaa alberton

Change email or password


می‌توانید به پر کردن فهرست‌های پخش خود با آهنگ‌ها ادامه دهید، یا می‌تواند پس از انتخاب چند دانلود آهنگ جدید مورد برای شروع، آنها را به‌طور خودکار پر کند. کاربران همچنین می توانند آهنگ ها را قبل از افزودن به لیست پخش جستجو و پیش نمایش کنند.
با صدها هزار آهنگ از هزاران هنرمند، به راحتی یکی از بزرگترین مخازن موسیقی رایگان در وب است.اهنگ جدید همه هنرمندان مورد علاقه خود را در اینجا پیدا نخواهید کرد، اما رابط کاربری ساده سایت، آن را برای مرور و یافتن نوازندگان با استعداد جدید عالی می کند. در گذشته، در رویکرد اکتشافی خود عمدتاً یک بعدی بود و به شما امکان می‌داد آهنگ‌هایی را از ژانرهای فردی که بر اساس معیارهایی مانند تاریخ انتشار مرتب شده بودند، انتخاب کنید.

محبوبیت بر اساس رتبه‌بندی کاربران است، بنابراین با وجود تعداد زیاد آهنگ‌ها در سایت، لازم نیست قبل از یافتن چیزهایی که گوش‌هایتان را خشنود می‌کنند، زمان زیادی را صرف جستجو کنید. مطمئناً، تمایل این سایت به هنرمندان کمتر شناخته شده و آهنگ های تجربی، آن را برای افرادی که به دنبال چیزهای جدید یا منحصر به فرد به جای هنرمندان خاص هستند، مناسب تر می کند
رابط کاربری سایت نیز به‌طور قابل‌توجهی تمیز و ساده است و به شما این امکان را می‌دهد که هنرمندان را در یک مرکز بصری مملو از توصیه‌ها و میکس‌تپ‌های رایگان که طیف وسیعی از ژانرها، نوازندگان و رویدادهای آتی را پوشش می‌دهد، بدون زحمت جستجو یا مرور کنید. علاوه بر این، این سایت اغلب دارای نمونه‌های انحصاری و نسخه‌هایی از هنرمندان قبل از نمایش در جای دیگر است، همراه با پیوندهای مربوطه که شما را با صفحات رسانه اجتماعی و مدیریت هنرمندان مرتبط می‌کند. آخرین باری که بررسی کردیم برخی از آلبوم های مورد علاقه ما ارائه شده است؟What I look for in a Dive Operator:
N/A

Gallery

No galleries found.
Sponsors
Newsletter
 
Travel with us