DPG is a comprehensive underwater photography website and community for underwater photographers. Learn underwater photography techniques for popular digital cameras and specialized professional underwater equipment (wide angle, macro, super macro, lighting and work flow). Read latest news, explore travel destinations for underwater photography. Galleries of professional and amateur underwater photography including wrecks, coral reefs, undersea creatures, fashion and surfing photography.
Dive Photo Guide
No Photo

Information

Country:
United States
URL:
Shoots:
N/A
Years Shooting:
N/A

Equipment

Cameras
N/A
Housings
N/A
Strobes
N/A

Destinations

Destinations I've Dived
N/A
Destinations I want to Dive
N/A
# of Dive Trips Per Year
0 trips per year

juliaasadi juliaasadiدر مورد کاشت، یکی از مهم ترین مواردی که باید در نظر گرفت این است که با نهال یا بذر شروع کنید. هر دو مزایا و معایب دارند، اما نهال گردو پالیزگردو ها عموماً به کار کمتری نیاز دارند و نتایج سریع تری تولید می کنند.

برخی از مزایای کاشت نهال به شرح زیر است:

1. می توانید بهترین دسته را انتخاب کنید: وقتی نهال را از نهالستان می خرید، می توانید سالم ترین و قوی ترین گیاهان را انتخاب کنید. زمانی که بذرها را شروع می کنید همیشه این امکان پذیر نیست، زیرا برخی جوانه نمی زنند و برخی دیگر ضعیف تر از بقیه خواهند بود.

2. آنها به سرعت ایجاد می شوند: نهال ها در حال حاضر یک قدم جلوتر از بذر هستند، زیرا آنها قبلاً جوانه زده اند و شروع به رشد کرده اند. این بدان معنی است که آنها سریعتر خود را در بستر باغ شما مستقر می کنند و زودتر شروع به میوه دادن یا گل می کنند.

3. احتمال شکست کمتر: همیشه این خطر وجود دارد که دانه ها جوانه نزنند، یا قبل از اینکه فرصتی برای بلند شدن داشته باشند توسط پرندگان یا سایر آفات خورده شوند. با قیمت نهال گردو، این خطر کاهش می یابد زیرا آنها در حال رشد قوی هستند.

4. شما می توانید محیط را کنترل کنید: اگر نهال های خود را در داخل خانه شروع کنید، می توانید دما، سطح رطوبت و سایر عوامل را کنترل کنید که می تواند شانس بیشتری برای بقا به آنها بدهد.

5. کار کمتر به طور کلی: شروع با نهال به طور کلی کار کمتری نسبت به شروع از صفر با بذر است. این به این دلیل است که شما مجبور نیستید آنها را بکارید، به دفعات به آنها آبیاری کنید یا زمانی که جوانه زدند آنها را نازک کنید.

البته، کاشت نهال معایبی نیز دارد، مانند هزینه (معمولاً گرانتر از بذر هستند) و عدم تنوع (شما فقط به گیاهان موجود در نهالستان محدود می شوید). با این حال، به طور کلی، نهال گردو پالیز گردو ها برای باغبانانی که خواهان نتایج سریع با کار کمتر هستند، گزینه بسیار خوبی هستند.
What I look for in a Dive Operator:
N/A

Gallery

No galleries found.
Sponsors
Newsletter
 
Travel with us