DPG is a comprehensive underwater photography website and community for underwater photographers. Learn underwater photography techniques for popular digital cameras and specialized professional underwater equipment (wide angle, macro, super macro, lighting and work flow). Read latest news, explore travel destinations for underwater photography. Galleries of professional and amateur underwater photography including wrecks, coral reefs, undersea creatures, fashion and surfing photography.
Dive Photo Guide
Aborcja Czechy

Information

Country:Edit
Czech Republic
URL:Edit
Shoots:Edit
N/A
Years Shooting:Edit
N/A

Equipment

CamerasAdd
N/A
Housings
N/A
StrobesAdd
N/A

Destinations

Destinations I've DivedAdd
N/A
Destinations I want to DiveAdd
N/A
# of Dive Trips Per Year
0 trips per yearEdit
Aborcja Czechy - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zapewnia nam współpraca z rzetelnymi partnerami i klinikami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy zaopatrywani w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom najwyższe standardy pobytu. Stawiamy nacisk na precyzję zabiegu i profesjonalizm oferowanych zabiegów. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez kompetentny personel, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by życiu pacjentki nic nie zagrażało. Dbamy o każdą z pacjentek, od kontaktu po zabieg i jej stan po. Jeśli potrzeba zapewniamy bezpłatny transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy komfort pobytu w Czeskiej klinice.

Usuwanie ciąży Czechy - gwarantujemy anonimowość oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Kadra kliniki składa się z profesjonalnego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Jesteśmy w stanie zadbać o każdą z pacjentek, która nas odwiedza – bez wyjątku. Zatrudnieni lekarze z wieloletnim doświadczeniem pozwalają nam na oferowanie usług na najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort pobytu każdej pacjentce w klinice Czechy. W większości przypadków nie wymagamy badań lekarskich, dokumentów, czy testów – co potrzebne wykonujemy na miejscu.

Przeprowadzenie usunięcia ciąży w Czechach jest całkowicie legalne (oczywiście, z zachowaniem określonego czasu od poczęcia ciąży - usunięcie możliwe do 12 tygodnia.). Coraz częściej Polki wybierają się na aborcję w sąsiednich państwach jak Słowacja, czy Czechy. Kobieta poszukująca pomocy nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Szczególną uwagę kładziemy na wysoki komfort pobytu i anonimowość pacjentek. Nie wymagamy powodów ani informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Ważną informacją jest to, że Polska nie przewiduje ukarania osób, które zdecydowały się aborcję na terenie kraju, gdzie jest to całkowicie legalne.


What I look for in a Dive Operator:
N/A

Gallery

No galleries found.
Sponsors
Newsletter
 
Travel with us