DPG is a comprehensive underwater photography website and community for underwater photographers. Learn underwater photography techniques for popular digital cameras and specialized professional underwater equipment (wide angle, macro, super macro, lighting and work flow). Read latest news, explore travel destinations for underwater photography. Galleries of professional and amateur underwater photography including wrecks, coral reefs, undersea creatures, fashion and surfing photography.
Dive Photo Guide
bogobo bogobo

Information

Country:Edit
United States
URL:Edit
Shoots:Edit
N/A
Years Shooting:Edit
N/A

Equipment

CamerasAdd
N/A
Housings
N/A
StrobesAdd
N/A

Destinations

Destinations I've DivedAdd
N/A
Destinations I want to DiveAdd
N/A
# of Dive Trips Per Year
0 trips per yearEdit
Firma "Mechanika Samochodowa Krzysztof Boczoń" została założona w 1992r. Firma ciągle się rozwija i zajmuje się naprawą samochodów, obecnie posiada nowoczesny warsztat wyposażony w trzy stanowiska pracy, każdy o innym profilu. Posiadamy grono stałych, licznie nas odwiedzających klientów w pełni zadowolonych z naszych usług. Mamy do zaoferowania szeroki wachlarz napraw (m.in. Wymiana tłumików, )- więcej o tym w dziale Usługi. W galerii możecie podglądnąć jak prezentuje się nasz warsztat łącznie z całym wyposażeniem. Jak się z nami skontaktować dowiedzie się w zakładce kontakt. Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do korzystania z naszych usług .


Kompleksowe przeglądy samochodów Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny , który umożliwia szybkie wykrycie każdej usterki i trwałe jej usunięcie. Za pomocą komputera sprawdzimy prawidłowość funkcjonowania wszystkich układów oraz silnika

Prowadzimy działalność od grudnia 2014 roku. Zadowolenie naszych klientów jest priorytetem naszych działań. Bardzo doświadczony mechanik zdziała cuda przy Twoim aucie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasz warsztat samochodowy wyposażony jest w nowoczesne narzędzia i maszyny oraz komputery diagnostyczne. Dzięki temu wykrycie i naprawa wszelkich usterek nie stanowi dla nas problemu. Nasi pracownicy wykonują swoją pracę solidnie i fachowo. Posiadają szeroką wiedzę i odpowiednie kwalifikacje, co pozwala na realizację nawet skomplikowanych napraw.

Gwarantujemy, ze powierzając nam naprawę swoich samochodów mogą być Państwo pewni, że wykonamy ją solidnie, a co najważniejsze na czas. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, co pozwala nam na dostosowanie się do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Warsztat DMG wykonuje profesjonalne usługi związane z naprawą samochodów wszystkich marek w zakresie:
wymiana opon,
naprawa zawieszenia,
naprawa układu hamulcowego,
wymiana klocków hamulcowych,
naprawa układu kierowniczego,
wymiana tarczy sprzęgła, docisku,
wymiana paska rozrządu, paska klinowego,
wymiana oleju i filtrów,
obsługa techniczna pojazdu.


What I look for in a Dive Operator:
N/A

Gallery

No galleries found.
Sponsors
Newsletter
 
Travel with us