DPG is a comprehensive underwater photography website and community for underwater photographers. Learn underwater photography techniques for popular digital cameras and specialized professional underwater equipment (wide angle, macro, super macro, lighting and work flow). Read latest news, explore travel destinations for underwater photography. Galleries of professional and amateur underwater photography including wrecks, coral reefs, undersea creatures, fashion and surfing photography.
Dive Photo Guide
No Photo

Information

Country:Edit
Poland
URL:Edit
Shoots:Edit
N/A
Years Shooting:Edit
N/A

Equipment

CamerasAdd
N/A
Housings
N/A
StrobesAdd
N/A

Destinations

Destinations I've DivedAdd
N/A
Destinations I want to DiveAdd
N/A
# of Dive Trips Per Year
0 trips per yearEdit

Przez żołądek Do serca

Change email or password
Twój cel jest jeden - zjeść dobrze w jakiejś restauracji? Sprawdź naszego bloga oraz sprawdź czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest dobra dla Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce gastronomicznej tworzona przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy pragną sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie recenzje na temat dań zamówionych przez nas w restauracjach na Śląsku, w Polsce i za granicą. Najtrudniejszym z etapów jedzenia na mieście jest wybór restauracji, a zamawiając jedzenie nie warto oszczędzać w środkach. Sprawdzamy nie tylko kuchnię tradycyjną, polską, ważna dla nas jest każda popularna restauracja, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w knajpach i je recenzujemy po to, abyście nie musieli zawieść się zamawiając dania. Nieraz zdarza się, że recenzje publikowane w Internecie są fakeowe lub wykupione. Nasze teksty są w stu procentach autorskie, nie dostajemy pieniędzy za opublikowanie recenzji.

Masz może swój lokal, która jeszcze nie znalazła się na naszej stronie? Napisz do nas wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy. Przyjdziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy także artykuły o popularnych zagwostkach polaków surfujących w Internecie. Wśród wielu, znajdziesz tu wpisy takie jak: jak układać sztućce po posiłku jak również nasze luźne propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby znaleźć się na przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Odwiedź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go śledzić!


What I look for in a Dive Operator:
N/A

Gallery

No galleries found.
Sponsors
Newsletter
 
Travel with us